Rozpocznij ekscytującą przygodę
z szermierką rekreacyjną!

Szermierka, to jeden z najpiękniejszych, najszlachetniejszych i najbardziej romantycznych sportów. Obecna na wszystkich nowożytnych olimpiadach. Uzależnia na całe życie każdego, kto choć raz spróbował. Niebanalna, wymagająca inteligencji i sprytu, odrobiny sprawności i refleksu, daje niewiarygodny zastrzyk adrenaliny podczas walki.

Jeśli kiedykolwiek w Twojej głowie zatlił się szalony pomysł, żeby wziąć do ręki szpadę i spróbować..., to:
bez względu na to czy masz 12 czy 65 lat, czy jesteś kobietą czy mężczyzną, zapraszamy na zajęcia dla amatorów, podczas których nauczymy Was wszystkiego, co niezbędne by czerpać radość z szermierczego pojedynku.

Zapewniamy profesjonalną opiekę i cały sprzęt niezbędny do treningów.

Szermierka to jeden z najszybciej rozwijających się sportów rekreacyjnych na świecie. Osoby w każdym wieku są zafascynowane szermierką i szukają miejsca, gdzie można nauczyć się szermierki i uprawiać ten oryginalny sport. Szermierka rozwija sprawność fizyczną, zdolność do opracowania strategii i taktyki, koncentracji, jak również uczy koleżeństwa i szacunku.

Szermierka to 5w1, to jak szachy (koncentracja i przewidywanie kolejnych ruchów), brydż (analiza działań przeciwnika, swoich atutów), poker (ukrywanie swoich zamiarów, blefowanie) i taniec (harmonia ruchów, koordynacja ruchowa) połączone w fizycznej walce na białą broń z przeciwnikiem i swoimi słabościami.

Chcesz się sprawdzić w nowej dyscyplinie sportowej ? Poszukujesz sportu wywołującego silne emocje ?

Zapisz się na zajęcia szermiercze i rozpocznij przygodę z szermierką. Zajęcia przeznaczone są dla poczatkujących oraz dla osób, które wcześniej miały kontakt z szermierką. Zapraszamy panie i panów w wieku od 18 do 65 lat oraz rodziny (rodziców z dziećmi w wieku od 8 do 17 lat).

Bez względu na płeć, wiek i wagę – ucz się od podstaw lub trenuj swoją formę pod okiem instruktorów we wrocławskim Elite Fencing Club

Zapewniamy wyposażoną salę szermierczą, sprzęt szermierczy, ubezpieczenie, opiekę doświadczonych szermierzy instruktorów.

Dołącz do nas i zacznij uprawiać ten ekscytujący sport.
Wzrost, tusza, płeć i cechy charakteru nie mają znaczenia, ten sport jest dla wszystkich !

Nasze kursy i szkolenia z szermierki

Jednorazowa 60 minutowa prezentacja dla początkujących.

Pojedynek szermierczy dla osób, które chcą spróbować swoich sił w walce szermierczej na szpady sportowe.

Podstawowe 4 godzinne szkolenie łączące przekazanie podstaw teorii szermierki sportowej z ćwiczeniami praktycznymi.

Zajęcia grupowe.

Zajęcia full kontakt w ramach ćwiczeń w parach i z instruktorem.

Zajęcia grupowe.

Indywidualne 60 minutowe zajęcia z instruktorem dla osób, które chcą się nauczyć szermierki na szpady sportowe i potem uprawiać ten sport.

Indywidualne 15 - 60 minutowe zajęcia z instruktorem dla osób, które ukończyły „Kurs walki na szpady” lub cykl „Lekcji indywidualnych z podstaw szermierki na szpady”.

Nasza oferta jest dedykowana dla dorosłych, ale istnieje możliwość aby w zajęciach uczestniczyły dzieci. Rodzice, dziadkowie, opiekunowie mogą zapisać się na zajęcia razem z dziećmi.

Propozycja dla grup zorganizowanych (minimum 6 osobowych maksymalnie 16 osobowych).

Szermierka rekreacyjna dla dorosłych

Dołącz do nas, uprawiaj ten ekscytujący sport.

Szermierka to jeden z najszybciej rozwijających się sportów rekreacyjnych na świecie. Osoby w każdym wieku są zafascynowane szermierką i szukaja miejsca gdzie można się nauczyć szermierki i uprawiać ten oryginalny i nowoczesny sport. Szermierka rozwija sprawność fizyczną, zdolność do opracowania strategii, koncentracji, jak również koleżeństwo i szacunek. Ten sport to 5w1, to jak szachy, brydż, poker i taniec połączone w fizycznej walce z przeciwnikiem i swoimi słabościami Zapisz się na zajęcia szermiercze i rozpocznij przygodę z szermierką. Zapraszamy panie i panów w wieku od 18 do 99 lat oraz rodziny ( rodziców z dziećmi w wieku od 10 do 17 lat ).

Wzrost, tusza, płeć nie mają znaczenia, ten sport jest dla wszystkich.